AGERGAARD

Grupa Agergaard specjalizuje się w urządzeniach i częściach dla przemysłu druku opakowań.

Zespół Graphic Supplies opracowuje i produkuje uszczelki i listwy raklowe do wszystkich zastosowań w druku fleksograficznym i powlekaniu. Asortyment produktów obejmuje zarówno proste produkty do druku krótkich nakładów, jak i zaawansowane technologicznie produkty do przebiegów ponad 4-milionów metrów. Na stanowiskach prób nowe produkty i aplikacje są testowane, aby zapewnić wysoką jakość przy wprowadzaniu ich na rynek.

Zespół AkeBoose specjalizuje się w urządzeniach do aplikacji farb i powłok, kładąc duży nacisk na łatwą i szybką obsługę, zmniejszenie ilości odpadów i wysoką jakość. Zakres produktów sięga od kompaktowych systemów komorowych do komór XLS wykonanych ze stali nierdzewnej, przeznaczonych dla przemysłu tektury falistej. Wszystkie komory mogą być również wyposażone w systemy podawania farby. Szczególnie ESS (End-seal Spray System) opracowany dla aplikacji drukujących szybkoschnącymi farbami na bazie wody, jest unikalną opcją zwiększającą prędkość produkcji i redukującą czas przestojów.

Nasz zespół sprzedaży to bardziej technicy niż handlowcy - szukamy rozwiązań - jak możemy Ci pomóc?

BOBST

Bobst to czołowy dostawca wysokiej jakości sprzętu i usług dla producentów opakowań z tektury litej, falistej oraz folii. Firma została założona przez Josepha Bobsta w 1890 r. w Lozannie, w Szwajcarii. Posiada przedstawicielstwa w 50 krajach, zarządza 11 zakładami produkcyjnych w 8 krajach i zatrudnia ponad 5000 osób na całym świecie.

Bobst uważany jest za zaufanego partnera oraz lidera innowacyjności w dziedzinie opakowań z tektury litej i falistej. Dla swoich klientów z tego sektora dostarcza maszyny do druku fleksograficzny zarówno typu in-line jak i offline, do kaszerowania w linii, złocenia oraz składarko-sklejarki, automaty sztancujące, wycinarki rotacyjne a także różnego rodzaju urządzenia peryferyjne.

DIGIPRINT

Firma Digiprint istnieje na rynku polskim od 2000 roku.
Digiprint dostarcza innowacyjne rozwiązania dla firm poligraficznych. Oferta obejmuje rozwiązania dla rynku druku cyfrowego, fleksograficznego, wielkiego formatu oraz projektowania i produkcji opakowań. Firma Digiprint oferuje klientom szerokie i kompleksowe portfolio produktów, najlepszych marek na świecie. Oprócz sprzedaży oprogramowania i maszyn oferujemy naszym klientom instalacje i serwis zaimplementowanych rozwiązań.

FLEKSOSERWIS

Rozpoczęliśmy działalność wiosną 1996 roku jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku w kompleksowe usługi fleksograficzne. Zaopatrujemy i współpracujemy z firmami drukującymi etykiety, opakowania miękkie oraz tekturę falistą. Jakość oferowanych przez nas materiałów od lat stanowi o naszej sile i wyznacza trendy we współczesnej fleksografii. Tworzymy grupę ludzi, dla których fleksografia i zagadnienia z nią pokrewne od dawna wyszły poza wymiar czysto zawodowy.

Oferujemy:
- taśmy antypoślizgowe
- taśmy jedno i dwustornnie klejące – Scapa
- tuleje - Polywest
- chemiczne preparaty czyszczące grupy Ceraclean - produkt biodegradowalny
- stalowe noże raklowe - Von Arx
- noże z tworzywa sztucznego - Esterlam
- kontaktowe systemy czyszczenia wstęgi
- aniloksy - TLS
- szeroki zakres akcesoriów pomocniczych - Mr Chemie
- uszczelniacze - produkujemy produkt dostosowany do potrzeb klienta

KOLBUS INTROZAP

Introzap sp. z o.o. od 20 lat jest wyłącznym przedstawicielem niemieckiej firmy KOLBUS

na rynku polskim.

W naszej ofercie znajdują się:

  • maszyny do produkcji okładek z bogatym opcjonalnym wyposażeniem
  • maszyny do uszlachetnień okładek
  • nożyce do cięcia tektury litej.

Dysponujemy dodatkowo maszynami do wykonywania pudełek luksusowych z tektury litej

– żłobkowanie tektury, oklejanie, wklejanie luster, formowanie pudełek, wkładanie magnesów.

Obecnie oferujemy również maszyny do produkcji opakowań z tektury falistej:

  • Kompaktowe i modułowe maszyny do produkcji pudeł z tektury falistej(opcje: np. druk fleksograficzny, oprzyrządowanie do obróbki do obróbki cięższych tektur)
  • Składarko-sklejarki
  • Maszyny pomocnicze (przekrawacze, klejarki)
  • NOWOŚĆ: Sztanca rotacyjna z drukiem fleksograficznym (do 8 modułów drukujących)

Dysponujemy profesjonalnym serwisem i doradztwem technicznym.

 

NESTRO

Firma NESTRO od ponad 40 lat zajmuje się tworzeniem kompleksowych ekoinnowacyjnych systemów odpylania pyłów oraz odprowadzania odpadów z maszyn produkcyjnych w systemie pod klucz. Firma Nestro dostarcza swoje rozwiązania do klientów na całym świecie. Szereg biur projektowo – konstrukcyjnych umożliwia opracowanie rozwiązania „szytego na miarę” czyli idealnie dopasowanego do potrzeb klienta. Zakłady produkcyjne w Niemczech, Polsce i na Węgrzech zapewniają terminowe i kompleksowe wykonanie zaprojektowanych instalacji. Ekoinnowacyjne rozwiązania NESTRO w projektowanych systemach znalazły niedawno uznanie na Ogólnopolskim Konkursie „Liderzy Zrównoważonego Rozwoju” organizowanym w Warszawie przez Forbes i PwC. Do rozwiązań tych zalicza się: zmniejszenie wykorzystania energii, redukcja negatywnego oddziaływania środowiskowego dotychczasowych rozwiązań, zapobieganie dalszemu obciążaniu środowiska, eliminacja pojęcia odpadu, poprawa jakości powietrza w otoczeniu. Firma NESTRO otrzymała zaszczytne wyróżnienie w tym konkursie i znalazła się wśród takich nagrodzonych firm, jak: PHILIPS, Saint-Gobain, SAMSUNG, CEMEX.

SCORPIO

Scorpio Sp. z o.o. jest jednym z wiodących dystrybutorów materiałów, maszyn i urządzeń poligraficznych na rynku polskim. Spółka powstała w 1990 roku i z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży, może poszczycić się blisko tysiącem instalacji różnorodnych maszyn i urządzeń, kilkoma tysiącami klientów z wielu sektorów poligrafii i przemysłu, oraz szeregiem wyróżnień i certyfikatów.
Oferta Scorpio obejmuje setki pozycji asortymentowych dostarczanych przez uznanych producentów z Europy, USA i krajów Dalekiego Wschodu. Produkty skupione są w grupach, odpowiadających różnym technologiom produkcyjnym takich, jak:
- offset
- fleksografiia i typografia
- introligatornia i produkcja opakowań
- tampondruk i znakowanie laserowe
- druk cyfrowy

SIEGWERK

Siegwerk - Farby drukarskie z sercem i duszą
Siegwerk to wiodący na rynku międzynarodowym producent farb drukarskich do opakowań. Siedziba firmy znajduje się w pobliżu Kolonii w Niemczech. Dzięki ponad 180-letniemu doświadczeniu Siegwerk posiada dogłębną wiedzę i doświadczenie w zakresie wielu technik drukowania. Nasza filozofia "Ink, Heart & Soul" obejmuje to, czego doświadczają nasi klienci każdego dnia.

Siegwerk stworzył globalną sieć produkcji i usług, aby zapewnić partnerom biznesowym to, czego najbardziej potrzebują, niezmiennie dobrą jakość. Podstawowe farby, rozjaśniacze i lakiery są wytwarzane w znormalizowanym procesie.

„Centra mieszania” w ponad 30 krajowych filiach na całym świecie zapewniają, że farby drukarskie są następnie dostosowane do indywidualnych wymagań klientów.

W Polsce Siegwerk ma dwa centra:

Siegwerk Prochowice Sp. z o.o., specjalizujący się w farbach wodnych przeznaczonych do zadruku papieru i tektury. Jest włączony do działu biznesowego Papier i Tektura. Lokalnie świadczy pełen pakiet usług związanych z użyciem farb drukarskich.

Siegwerk Marki Sp. z o.o z kolei specjalizuje się w farbach solventowych, UV, offsetowych.

SPP

Stowarzyszenie Papierników Polskich jest organizacją o charakterze naukowo-technicznym, której celem jest stwarzanie warunków dla wymiany informacji i opinii na temat bieżących i przyszłych problemów przemysłu papierniczego i przetwórczego, dotyczących produkcji, nowych wyrobów, surowców, eksploatacji maszyn, automatyzacji procesów, energetyki, ochrony środowiska, zagadnień ekonomicznych. W SPP działają: Sekcja Papieru, Sekcja Tektury Falistej oraz Sekcja Infrastruktury i Techniki. Członkami Sekcji tektury Falistej są firmy: Adams, Aquila Września, Aquila Radomsko, Aquila Skarbimierz, DS Smith Polska, Eurobox Polska, Kraft-Box, Model Opakowania, Mondi BZWP, Mondi Corrugated Świecie, Mondi Dorohusk, Mondi Simet, Mondi Szczecin, Mondi Warszawa, Rawibox, Smurfit Kappa Polska, Stora Enso Poland, TOP-THIMM Opakowania, TFP, VPK Packaging, Werner Kenkel. Więcej o nas na stronie: www.spp.pl. Znajdziesz nas również na portalach: Facebook, Twitter, LinkedIn. Kontakt: stf@spp.pl, tel.: (42) 630 01 17